ترجمه به فارسی

18 مارس 2020

والدین و مراقبان عزیز ،

نامه زیر وزیر آموزش و پرورش در استرالیا جنوبی هفته گذشته اکنون به پایان رسیده است اما حاوی اطلاعات مهمی برای خانواده شما است. لطفاً توجه داشته باشید که کالج پلیفورد نسبت به توصیه های دولت و بهداشت و درمان SA سختگیرتر است زیرا بسیاری از خانواده های ما در حال حاضر بازدید می کنند ، یا فقط از خارج از کشور ، به ویژه خاور میانه باز می گردند 2.هفته پیش ، ما به همه دانش آموزانی که 14 روز خارج از کشور جدا مانند، و همچنین دانش آموزانی با اعضای خانواده که در همان خانه زندگی می کنند و از خارج از کشور بازگشتند ، اعلام کردیم.

در این زمان عدم اطمینان و نگرانی پیرامون Coronavirus ، ما مجموعه اقدامات دیگری را که هم اکنون در کالج پلیفوردفورد اجرا می شود ، به حداقل می رسانیم:

 • تمیز کردن منظم در حال انجام است ، از جمله تمیز کردن سوئیچ های روشنایی ، دستگیره درها ، میزها ، صندلی ها و اتاق کامپیوتر محدود نیست.
 • بهداشت منظم و کاملی در دست است. مسئولان دانش آموزان مقدماتی قبل از غذا و هنگام آمدن از زمان استراحت نظارت بر شستن دست دارند.
 • اشتراک غذا و غذا خوردن در کلاس مجاز نیست.
 • همه بزرگسالان و دانش آموزان به سرفه و عطسه در آرنج خود تشویق می شوند.
 • معرفی برخی از تبریک های سرگرم کننده که باعث حفظ فاصله اجتماعی می شود ایجاد می شود.
 • اجتماع و دعا برای دانش آموزان مقدماتی برای باقی مانده از ترم 1 لغو می شود در حالی که نماز دبیرستان به طور متفاوتی اتفاق می افتد و دانش آموزان از راه دور می شوند.
 • کلیه گشت و گذارها و هجومهای برنامه ریزی شده برای باقیمانده Term1 به تعویق افتاده یا لغو می شوند.
 • دانش آموزان مدرسه میانه پس از هر بار استفاده مداوم میزهای خود را از بین می برند.
 • ضد عفونی کننده های دستی در کلیه کلاس ها ارائه شده و به دانش آموزان برای شستن دست ها به طور مرتب یادآوری می شود.
 • در بیشتر کلاس ها ما برای ایجاد فاصله بین دانش آموزان ، صندلی های دانشجویی را از هم جدا کرده ایم.

کالج پلیفورد به اقدامات خود مطابق با بخشنامه های دولت ادامه می دهد و به این کار ادامه خواهد داد. در این زمان است که ما شما را به وب سایت Smart Traveller هدایت می کنیم. اگر برنامه سفر آینده دارید ، لطفاً از اطلاعات زیر که مستقیماً از https گرفته شده ، آگاه باشید  : // www. smartraveller.gov.au/ .

 • اگر در حال مسافرت هستید یا به استرالیا برمی گردید ، اکنون 14 روز دیگر مجبور خواهید شد که جدا بمانید. این امر در مورد همه مسافران ، از جمله شهروندان استرالیا صدق می کند.
 • ممکن است خطر انقباض COVID-19 در خارج از کشور بیشتر باشد. ممکن است بیش از حد معمول با افراد بیشتری ارتباط برقرار کنید ، از جمله در طی پروازهای طولانی و در فرودگاههای شلوغ. سیستم های مراقبت های بهداشتی در بعضی از کشورها ممکن است تحت فشار قرار گیرند و ممکن است به اندازه استرالیا مجهز نباشند و یا ظرفیت پشتیبانی از بیگانگان را نداشته باشند. ممکن است شما شبکه های پشتیبانی عادی خود را در خارج از کشور نداشته باشید.
 • سفرهای خارج از کشور پیچیده تر و غیرقابل پیش بینی است. بسیاری از کشورها محدودیت های ورود یا حرکت را ارائه می دهند. اینها اغلب و به سرعت تغییر می کنند. برنامه سفر شما ممکن است مختل شود. ممکن است شما در قرنطینه قرار بگیرید یا از ورود به برخی کشورها منع شده اید. به این فکر کنید که این ممکن است برای سلامتی شما و مسئولیت های خانواده ، کار یا تحصیلات شما چه معنایی داشته باشد. (مسافر هوشمند (16/03/2020)

ما به شما اطمینان می دهیم که هرگونه به روزرسانی بیشتر به موقع به شما اطلاع داده می شود. ما همچنان بر این نکته تأکید می کنیم که دانش آموزان در مدرسه در امان نگه داشته شوند ، مسیر خود را به عنوان یادگیرنده ادامه دهند ، قادرند به روشی معنی دار با یکدیگر ارتباط برقرار کرده و از آن لذت ببرند.

این بسیار مهم است  که همه خانواده ها در آن ثبت نام کنند:

 • جریان مدرسه – به “فروشگاه برنامه” (iPhone / iPad) یا “Play Store” (Android) بروید ، SchoolStream را جستجو کنید و برنامه را بارگیری کنید و مدرسه ما را در آن پیدا کنید.
 • فیس بوک – صفحه فیس بوک ما را لایک کنید / دنبال کنید:  https: //www.facebook. com / playfordcollege /
 • Class Dojo(برای دانش آموزان مقدماتی): به “فروشگاه برنامه” (iPhone / iPad) یا “Play Store” (Android) بروید ، کلاس Class Dojo را جستجو کنید و برنامه را بارگیری کنید و مدرسه ما را در آن پیدا کنید.
 • SeeSaw(برای مدرسه متوسطه) به “فروشگاه برنامه” (iPhone / iPad) یا “فروشگاه بازی” (Android) بروید ، SeeSaw را جستجو کنید و برنامه را بارگیری کنید و مدرسه ما را در آن پیدا کنید.

سپس ، می توانید  کلیه  ارتباطات را  از کالج Playford دریافت کنید. اگر مدرسه نیاز به تعطیل داشته باشد ، ما این پیام را در SchoolStream ، ClassDojo و Seesaw ارسال خواهیم کرد.

کالج پلیفورد در حال حاضر هر کاری که می تواند برای فرزندان ، کارفرمایان ، خانواده ها و جامعه ما را در اختیار داشته باشد از COVID-19 استفاده می کند. نامه وزیر در صفحه بعدی ضمیمه شده است. پاسخ به مطالعه COVID-19 همچنین پیوست شده است.